Kingston 64GB DDR4 3600MHz Kit(2x32GB) Fury Renegade RGB Black
466 480 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF436C18RB2AK2/64
DDR4, 64GB, 3600MHz, Dual Channel, CL18, 1,35V, RGB, Gamer
| Típus | DDR4 |
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 3600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL18 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Kingston |
