G.SKILL 96GB DDR5 5600MHz Kit(2x48GB) Trident Z5 Neo RGB Black
3 456 270 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-5600J4040D48GX2-TZ5NR
DDR5, 96GB, 5600MHz, Dual Channel, CL40, 1,25V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 96 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,25 V |
| Gyártó | G.SKILL |
