Kingston 64GB DDR4 3200MHz Kit(2x32GB) Fury Beast RGB Black
295 450 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF432C16BB2AK2/64
DDR4, 64GB, 3200MHz, Dual Channel, CL16, 1,35V, RGB, Gamer
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Kingston |
