G.SKILL 8GB DDR4 2400Mhz Kit(2x4GB) Value
40 360 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F4-2400C17D-8GNT
DDR4, 8GB, 2400MHz, Dual Channel, CL17, 1,2V
| Méret | 8 GB |
| Frekvencia | 2400 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL17 |
| Feszültség | 1,2 V |
| Gyártó | G.SKILL |
