Kingston 16GB DDR5 6000MHz Fury Beast RGB Expo Black
99 120 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF560C36BBE2A-16
DDR5, 16GB, 6000MHz, CL36, 1,25V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,25 V |
| Gyártó | Kingston |
| GAMER | Igen |
