
Kingston 32GB DDR5 5200MHz Fury Beast RGB Black
189 620 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF552C40BB2A-32
DDR5, 32GB, 5200MHz, CL40, 1,25V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 5200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,25 V |
| Gyártó | Kingston |
| GAMER | Igen |