G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz Kit(2x16GB) Flare X5 Black
205 620 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-6000J3038F16GX2-FX5
DDR5, 32GB, 6000MHz, Dual Channel, CL30, 1,35V
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL30 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | G.SKILL |
