Kingston 32GB DDR4 3600MHz Fury Beast Black
129 260 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF436C18BB/32
DDR4, 32GB, 3600MHz, CL18, 1,35V
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 3600 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL18 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Kingston |
| GAMER | Igen |
