Kingston 16GB DDR4 4266MHz Kit(2x8GB) Fury Renegade RGB Black
115 140 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF442C19RB2AK2/16
DDR4, 16GB, 4266MHz, Dual Channel, CL19, 1,4V, RGB, Gamer
| Típus | DDR4 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 4266 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL19 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Kingston |
