Good Ram 32GB DDR5 6800MHz Kit(2x16GB) IRDM
238 410 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Good Ram
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: R-6800D564L34S/32GDC
DDR5, 32GB, 6800MHz, Dual Channel, CL34, 1,2V
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6800 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL34 |
| Feszültség | 1,2 V |
| Gyártó | Good Ram |
