Kingston 16GB DDR4 3600MHz Fury Beast RGB Black
79 120 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF436C17BB2AK2/16
DDR4, 16GB, 3600MHz, Dual Channel, CL17, 1,35V, RGB, Gamer
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 3600 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL17 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Gyártó | Kingston |
