Corsair 16GB DDR4 2666MHz Value Select
66 020 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMV16GX4M1A2666C18
DDR4, 16GB, 2666MHz, Dual Channel, CL18, 1,2V
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 2666 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL18 |
| Feszültség | 1,2 V |
| Gyártó | Corsair |
