G.SKILL 8GB DDR4 3200MHz Aegis
27 400 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F4-3200C16S-8GIS
DDR4, 8GB, 3200MHz, CL16, 1,35V
| Méret | 8 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | G.SKILL |
| Típus | Igen |
