Corsair 32GB DDR5 6400MHz Kit(2x16GB) Dominator Titanium RGB Black
413 990 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMP32GX5M2B6400C32
DDR5, 32GB, 6400MHz, Dual Channel, CL30, 1,4V, Gamer
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6400 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL30 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Corsair |
