G.SKILL 8GB DDR3 1866MHz Kit(2x4GB) Sniper
29 050 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F3-14900CL9D-8GBSR
DDR3, 8GB, 1866MHz, Dual Channel, CL9, 1,5V
| Méret | 8 GB |
| Frekvencia | 1866 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR3 |
| Időzítés | CL9 |
| Feszültség | 1,5 V |
| Gyártó | G.SKILL |
