Corsair 8GB DDR5 5200MHz Vengeance RGB Black
51 240 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMH8GX5M1B5200C40
DDR5, 8GB, 5200MHz, CL40, 1,25V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 8 GB |
| Frekvencia | 5200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,25 V |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | Corsair |
