G.SKILL 8GB DDR3 1333MHz Kit(2x4GB)
27 180 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F3-10600CL9D-8GBNT
DDR3, 8GB, 1333MHz, Dual Channel, CL9, 1,5V
| Méret | 8 GB |
| Frekvencia | 1333 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR3 |
| Időzítés | CL9 |
| Feszültség | 1,5 V |
| Gyártó | G.SKILL |
