Kingston 16GB DDR4 3200MHz Fury Renegade Black
71 080 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF432C16RB12/16
DDR4, 16GB, 3200MHz, CL16, 1,35V, Gamer
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Kingston |
| GAMER | Igen |
