G.SKILL 64GB DDR5 6000MHz Kit(2x32GB) Ripjaws M5 RGB Black
2 207 080 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-6000J3040G32GX2-RM5RK
DDR5, 64GB, 6000MHz, Dual Channel, CL30, 1,40V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL30 |
| Feszültség | 1,40 V |
| Gyártó | G.SKILL |
