G.SKILL 32GB DDR5 7600MHz Kit(2x16GB) Trident Z5 Black
1 027 340 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-7600J3646G16GX2-TZ5K
DDR5, 32GB, 7000MHz, Dual Channel, CL36, 1,4V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 7000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | G.SKILL |
