G.SKILL 64GB DDR5 5600MHz Kit(2x32GB) Flare X5 Black
1 468 770 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-5600J3636D32GX2-FX5
DDR5, 64GB, 5600MHz, Dual Channel, CL36, 1,25V
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,25 V |
| Gyártó | G.SKILL |
