Kingston 16GB DDR5 5600MHz SODIMM Fury Impact Black
85 810 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 7-14 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF556S40IB-16
DDR5, 16GB, 5600MHz, CL40, Gamer
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,1 V |
| Gyártó | Kingston |
| Típus | Igen |
