G.SKILL 64GB DDR5 5200MHz Kit(2x32GB) Flare X5 Black
1 566 580 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-5200J4040A32GX2-FX5
DDR5, 64GB, 5200MHz, Dual Channel, CL40, 1,1V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 5200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,1 V |
| Gyártó | G.SKILL |
