Kingston 16GB DDR4 3200MHz Fury Beast Black
56 050 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF432C16BB1/16
DDR4, 16GB, 3200MHz, CL16, 1,35V
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Kingston |
| Típus | Igen |
