G.SKILL 32GB DDR5 5600MHz Trident Z5 RGB
264 220 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F5-5600J4645A32GX1-TZ5RK
DDR5, 32GB, 5600MHz, CL46, 1,35V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL46 |
| Feszültség | 1,35 V |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | G.SKILL |
