G.SKILL 16GB DDR4 2400MHz Kit(2x8GB) Value
149 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F4-2400C17D-16GNT
DDR4, 16GB, 2400MHz, Dual Channel, CL17, 1,2V
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 2400 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL17 |
| Feszültség | 1,2 V |
| Gyártó | G.SKILL |
