Patriot 16GB DDR5 5600MHz SODIMM Signature Line Black
92 640 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Patriot
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: PSD516G560081S
DDR5, 16GB, 5600MHz, CL46
| Típus | DDR4 |
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL46 |
| Gyártó | Patriot |
| Típus | DDR5 |
| Frekvencia | 5600 MHz |
