Corsair 96GB DDR5 6600MHz Kit(2x48GB) Dominator Titanium RGB White
658 250 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMP96GX5M2B6600C32W
DDR5, 96GB, 6600MHz, Dual Channel, CL32, 1,4V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 96 GB |
| Frekvencia | 6600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL32 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Corsair |
