Corsair 8GB DDR4 3200MHz Vengeance RGB Pro Black
40 410 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMW8GX4M1Z3200C16
DDR4, 8GB, 3200MHz, CL16, 1,35V
| Méret | 8 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Corsair |
| Típus | Igen |
