Corsair 64GB DDR5 6400MHz Kit(2x32GB) Dominator Platinum RGB Black
540 240 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMT64GX5M2B6600C32
DDR5, 64GB, 6600MHz, Dual Channel, CL32, 1,4V, RGB, Gamer
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 6600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL32 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Corsair |
