Corsair 64GB DDR5 6000MHz Kit(4x16GB) Dominator Titanium RGB White
415 230 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMP64GX5M4B6000C36W
DDR5, 64GB, 6000MHz, Quad Channel, CL30, 1,4V, RGB, Gamer
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Quad Channel Kit | Igen |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL30 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Corsair |
