Crucial 32GB DDR5 5600MHz Kit(2x16GB)
176 640 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Crucial
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CT2K16G56C46U5
DDR5, 32GB, 5600MHz, Dual Channel, CL46, 1,1V
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL46 |
| Feszültség | 1,1 V |
| Gyártó | Crucial |
