Corsair 32GB DDR5 6000MHz Kit(2x16GB) Dominator Platinum RGB Black
218 880 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMT32GX5M2E6000C36
DDR5, 32GB, 6000MHz, CL36, 1,4V, RGB, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL36 |
| Feszültség | 1,4 V |
| GAMER | Igen |
| Gyártó | Corsair |
