Corsair 32GB DDR5 7000MHz Kit(2x16GB) Vengeance Black
221 470 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMK32GX5M2B7000C40
DDR5, 32GB, 7000MHz, Dual Channel, CL40, 1,4V, Gamer
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 7000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR5 |
| Időzítés | CL40 |
| Feszültség | 1,4 V |
| Gyártó | Corsair |
