Corsair 128GB DDR5 6400MHz Kit(2x64GB) Vengeance Black
696 870 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: CMK128GX5M2B6400C42
DDR5, 128GB, 5600MHz, Dual Channel, CL42, 1,35V, Gamer
| Típus | DDR5 |
| Méret | 128 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL42 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Corsair |
