A-Data 8GB DDR4 3200MHz XPG Gammix D35 Black
39 830 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: A-Data
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: AX4U32008G16A-SBKD35
DDR4, 8GB, 3200MHz, CL16, 1,35V, Gamer
| Típus | DDR4 |
| Méret | 8 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | A-Data |
| GAMER | Igen |
