A-Data 32GB DDR4 3200MHz Kit(2x16GB) Spectrix D35G RGB Black
99 700 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: A-Data
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: AX4U320016G16A-DTBKD35G
DDR4, 32GB, 3200MHz, Dual Channel, CL16, 1,35V, RGB, Gamer
| Típus | DDR4 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | A-Data |
