RivaCase 8422 Tegel ECO Top loader Laptop bag 14" Black
13 520 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: RivaCase
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 4260709012513
Hordtáska, 14", 380x295x120mm, 350x255x35mm, Black, polyester
| Típus | Hátitáska |
| Maximum méret | 14 " |
| Méret Fizikai Külső | 380x295x120mm |
| Méret Fizikai Belső | 350x255x35mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | RivaCase |
| Típus | Hordtáska |
| Anyag | polyester |
