Asus ROG BP4701 Gaming Backpack 17" Black
15 200 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 90XB06S0-BBP020
Hátitáska, 17", 460x305x135mm, 395x283x280mm, Black, polyester, Gamer
| Típus | Hátitáska |
| Maximum méret | 17 " |
| Méret Fizikai Belső | 395x283x280mm |
| Méret Fizikai Külső | 460x305x135mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Asus |
| Anyag | polyester |
| Típus | Igen |
