RivaCase 8069 Full size Laptop backpack 17,3" Black
13 170 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: RivaCase
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 4260403575277
Hátitáska, 17,3", 490x320x200mm, 430x290x35mm, Black, polyester
| Típus | Hátitáska |
| Maximum méret | 17,3 " |
| Méret Fizikai Külső | 320x200x490mm |
| Gyártó | RivaCase |
| Anyag | polyester |
| Méret Fizikai Külső | 490x320x200mm |
| Méret Fizikai Belső | 430x290x35mm |
| Szín | Black |
