Port Designs Hanoi II Clamshell 14" Black
7 460 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Port Designs
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 105063
Hordtáska, 14", 385x280x75mm, 340x255x30mm, Black, polyester
| Maximum méret | 14 " |
| Méret Fizikai Külső | 385x280x75mm |
| Méret Fizikai Belső | 340x255x30mm |
| Szín | Black |
| Típus | Kézitáska |
| Gyártó | Port Designs |
| Típus | Hordtáska |
| Anyag | polyester |
