Hama Jersey Notebook case 15,6" Grey/Red
4 180 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 00216510
Kézitáska, 15,6", 420x290x20mm, 390x280x10mm, Grey/Red, szövet
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 15,6 " |
| Méret Fizikai Külső | 420x290x20mm |
| Méret Fizikai Belső | 390x280x10mm |
| Szín | Grey/Red |
| Gyártó | Hama |
| Típus | Kézitáska |
| Anyag | szövet |
- Párnázott laptop tok a megbízható védelemért szállítás során
- Puha belső bélés, amely védi a laptop felületét
- Stabil, jól megtervezett laptophüvely a laptopok és tartozékok biztonságos tárolására, valamint a szennyeződések és karcolások elleni védelemre
- 39,62 cm (15,6") méretű kijelzőhöz
- Súly: 230 g
- Szín: Szürke
