Lenovo IdeaPad 16" Gaming Modern Backpack White
7 200 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: GX41H71241
Hátitáska, 16", 485x310x120mm, 402x281x20mm, White, polyester, Gamer
| Típus | Hátitáska |
| Maximum méret | 16 " |
| Méret Fizikai Külső | 485x310x120mm |
| Méret Fizikai Belső | 402x281,25x19,9mm |
| Szín | White |
| Gyártó | Lenovo |
| Anyag | polyester |
| Méret Fizikai Belső | 402x281x20mm |
| GAMER | Igen |
