RivaCase 7921 Laptop bag 14" Burgundy red
9 640 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: RivaCase
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 4260403578490
Hordtáska, 14", 370x270x60mm, 355x255x35mm, Red, polyester
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 14 " |
| Méret Fizikai Belső | 355x255x35 mm |
| Méret Fizikai Külső | 370x270x60 mm |
| Szín | Red |
| Méret Fizikai Külső | 370x270x60mm |
| Méret Fizikai Belső | 355x255x35mm |
| Gyártó | RivaCase |
| Anyag | polyester |
