HP Renew Executive Laptop Bag 16" Black
19 590 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 6B8Y2AA
Hordtáska, 16", 300x105x410mm, 251x26x361mm, Black, polyester
| Típus | Hátitáska |
| Maximum méret | 16 " |
| Méret Fizikai Belső | 251x26x361mm |
| Méret Fizikai Külső | 300x105x410mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | HP |
| Típus | Hordtáska |
| Anyag | polyester |
A prémium kialakítás és a kiváló minőségű anyagok megfelelnek a modern elvárásoknak. Ez a laptoptáska kibővíthető, hogy megfeleljen a munkája vagy az életstílusa igényeinek, nem mintha valaha is kifogyna a praktikus zsebekből. A 100%-ban újrahasznosított műanyagból készült külső anyagnak köszönhetően elkötelezett maradhat a bolygó védelme iránt.
Bővítse lehetőségeit
Nem szeret egy helyben ülni? Az Önhöz alkalmazkodó kényelmes laptoptáskával mindent magával vihet, amire ingázás vagy utazás közben szüksége lehet. Kevés a hely? Csak cipzározza ki, és akár 20%-kal növelheti a kapacitását! Minden belefér, ami a munkájához vagy a mindennapokhoz szükséges.
Napokra elegendő zsebek
A laptoptáskában elfér egy akár 16 hüvelykes laptop is, és külön rekeszek állnak rendelkezésre a többi holmijának, ami segít a rendszerezésben és abban, hogy bármire készen álljon – legyen szó munkáról, hétköznapi teendőkről vagy utazásról. Belső és külső nyitott és cipzáras zsebek teszik egyszerűvé a hozzáférést, a kábelbújtató és a külső USB-C-port pedig kényelmes töltést biztosít.
Mi a bolygónkra is gondolunk
Megvédheti az eszközeit, és elkötelezett maradhat a természet védelme iránt. A laptoptáska külső anyaga 100%-ban újrahasznosított műanyagból készült, ami azt jelenti, hogy 10 műanyag palackkal kevesebb hever odakint a szabadban. Amellett, hogy vízállóak, mindegyik laptoptáska strapabíró, könnyen tisztítható anyagból készül, amelyet egyszerű fertőtleníteni.
