natec Boxer Laptop Bag 15,6" Black
12 840 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: natec
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: NTO-0392
Hordtáska, 15,6", 410x320x80mm, 375x305x50mm, Black, polyester
| Típus | Hordtáska |
| Maximum méret | 15,6 " |
| Méret Fizikai Külső | 420x320x80mm |
| Gyártó | natec |
| Anyag | polyester |
| Méret Fizikai Külső | 410x320x80mm |
| Méret Fizikai Belső | 375x305x50mm |
| Szín | Black |
