HP Prelude 15,6" notebook backpack Black
7 730 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 1E7D6AA
Hátitáska, 15,6", 410x286x90mm, Grey, polyester
| Típus | Hátitáska |
| Maximum méret | 15,6 " |
| Méret Fizikai Belső | 425,4x127x317,5mm |
| Szín | Black |
| Méret Fizikai Belső | 425x127x318mm |
| Méret Fizikai Külső | 410x286x90mm |
| Szín | Grey |
| Gyártó | HP |
| Anyag | polyester |
