Cooler Master MasterBox MB400L with ODD Black
17 220 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Cooler Master
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: MCB-B400L-KN5N-S00
microATX, Black, 1x5,25", 2x3,5", 2x2,5", 2xUSB3.2, Audio, Táp nélkül, 411x218x410mm, Ventilátor:1x12cm
| Szín | Black |
| 5,25" hely | 1 db |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| Méret szabvány | microATX |
| Audio | Igen |
| Méret | 411x218x410mm |
| eSata | Nem |
| Beépített ventillátor | 12 cm |
| Gyártó | Cooler Master |
| Beépített ventillátor | 1x12 cm |
