
Asus TUF Gaming GT502 Plus ARGB Tempered Glass White
90 260 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: GT502 PLUS/WHT/TG + AP-750G
ATX, 750W, White, 4x3,5", 4x2,5", 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, Audio, 285x450x446mm, Ventilátor:1x12cm, Tempered glass window, RGB, Gamer
| Méret szabvány | ATX |
| Tápegység | 750 W |
| Szín | White |
| Maximum 3,5" hely | 4 db |
| USB 3.2 csatlakozó | 3 db |
| USB Type-C csatlakozó | 1 db |
| Audio | Igen |
| Táp nélkül | Nem |
| Méret | 285x450x446mm |
| Beépített ventillátor | 1x12 cm |
| Gyártó | Asus |