
Asus TUF Gaming GT302 ARGB Tempered Glass Black
97 800 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: GT302/ARGB FANS/BLK + TUF-GAMING-850G
E-ATX, 850W, Black, 2x3,5", 4x2,5", 2xUSB3.2, 1xUSB Type-C, Audio, 235x520x485mm, Ventilátor:4x14cm, Tempered glass window, RGB, Gamer
| Méret szabvány | E-ATX |
| Tápegység | 850 W |
| Szín | Black |
| Maximum 3,5" hely | 2 db |
| Maximum 2,5" hely | 4 db |
| USB Type-C csatlakozó | 1 db |
| Audio | Igen |
| Táp nélkül | Nem |
| Méret | 235x520x485mm |
| Beépített ventillátor | 4x14 cm |
| Gyártó | Asus |